
Victoria Soprano Trouwjurken
Tweedehands is onze hoofdzaak maar we vinden het ook erg leuk om unieke bruidsjurken in Nederland aan te bieden.
Om de trouwjurk echt uniek en duurzaam te houden, bestellen we er slechts een aantal trouwjurken uit de collecties. De
De trouwjurk is dan ook de trouwjurk die jij koopt! Mits de maat niet is aan te passen. Zo heb je ook echt een unieke bruidsjurk.
Als we weer andere mooie bruidsjurken in de collectie zien dan bestellen we weer andere. Mocht je een trouwjurk hebben gezien in de collectie die we niet hebben dan kan deze enkel middels een op aankooporder besteld worden.
Nikita Bruidsmode is trots om deze collectie als enige in Nederland in huis te hebben.
trouwjurken goedkoop, trouwjurken apart, trouwjurken outlet, trouwjurken rotterdam, mooiste bruidsjurken, trouwjurken winter, trouwjurken belgie, trouwjurken antwerpen,